EcoSafe™

Mitmed aastad tagasi otsustasime suurendada oma pingutusi parema ja jätkusuutlikuma keskkonna soodustamise nimel. Just sellel põhjusel keskendume nüüd eriti põhjalikult ka kõige väiksematele igapäevastele keskkonnaprobleemidele, kuna teame kogemusest, et need mõjutavad meid sama suurel määral kui laiaulatuslikud probleemid.

EcoSafe™ põhimõte seisneb
EcoSafe põhimõte tähendab alati näha terviklahendust. Vastasel juhul võime keskkonda ühest küljest kaitsta, kuid teisest küljest hoopis kahjustada. Seda printsiipi silmas pidades on meie eesmärgiks keskkondliku jalajälje vähendamine, mistõttu oleme hoolikalt läbi mõelnud nii tootmise kui ka segisti kasutamisega seotud tegurid.

Keskkonnaprobleemide lahendamine sellisel tasandil pole kerge ülesanne. Edu saavutamiseks oleme pidanud appi võtma kogu ettevõtte kogemuse, oskusteabe ja pühendumuse. Üheskoos oleme hinnanud meie tooteid igast aspektist, alates segistite vee- ja energia kokkuhoiu funktsioonidest kuni transpordi ja energiatarbimiseni meie tehastes.  Kuid suurima panuse keskkonnahoidu teevad meie toodete kasutajad, kes säästavad Mora energia kokkuhoiu süsteemi abil iga päev märkimisväärsel hulgal energiat.

Prindi